7szokás óra 3.b

Kedves Gyerekek!

Orsi néni azzal a feladattal bízott meg, hogy beszéljek nektek a célokról. Először csodálkoztam,hogy Ti már ilyen dolgokról beszéltek,mert az esetek többségében a felnőttek sem tűznek ki célokat és sokan az álmaikat is feladják. Ti maradjatok meg olyannak, amilyenek vagytok! Az élet még sok élményt tartogat nektek! A célok és az álmok között van egy nagy különbség: az álmokra úgy gondolunk, hogy bárcsak megvalósulna, míg a célokat az ember akarja. Annyira akarja, hogy elkezd azon munkálkodni, hogy elérje azokat. Nektek már most van elképzelésetek arról, hogy mivel szeretnétek foglalkozni, ha nagyok lesztek. Ez jó! Mert csak azt a célt lehet eltalálni, amit látunk. Köszönöm az együtt töltött 1 órát! Nagyon tetszett, hogy okos és kedves válaszokat adtatok.  Klassz volt!

Ekker Tibor

 

Apukám a célokról beszélt nekünk a 7szokás órán. Nagyon örültem, hogy mesélt az osztálytársaimnak! Apa sokat olvas, és tanítja az üzletkötőket eladni, külföldön is. Nekem is vannak céljaim: apukám vállalkozását szeretném tovább vinni. Szeretnék jó jegyeket hazavinni, hogy anyukám örüljön. Én kitartó vagyok, szeretek versenyezni, sportolni. Az osztálynak tetszett ez az óra, mert apa vicces volt, és jó dolgokról mesélt nekünk. Nekem a John Lennon idézet tetszett a legjobban.Én is boldog ember szeretnék lenni!

Ekker Lóránt

Linkek
Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Városi ügyelet ideje alatt hívható telefonszám:
06/30/610-4968
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.sulinet.hu
web: www.kesjarcs.sulinet.hu
 
        
Üzenetküldés