2014 Márton nap a 3.a-ban

 

 

Márton nap a 3.a-ban

November 11. nemcsak a naptárban jeles nap, hanem osztályunk életében is. Mint mindenden évben, idén is, ezen a napon családi Márton napot rendeztünk iskolánk ebédlőjében. Ennek az eseménynek nemcsak az osztályunk tanulói, hanem testvérek, szülők, sőt még nagyszülők is aktív részesei voltak.

 A szorgos kezek ehhez a naphoz kapcsolódó kézműves munkákat készítettek. A munkában elfáradtak libazsíros, lilahagymás kenyérrel pótolhatták az elfogyott energiát és teával csillapíthatták szomjukat.

A délután megkoronázásaként az elkészült lámpásokkal tettünk egy kisebb Márton napi felvonulást a környéken.

Nagyon jó hangulatú délutánt töltöttünk együtt!

                                                           Erdélyiné Kovács Erzsébet (Zsóka néni)

 

Linkek
Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Városi ügyelet ideje alatt hívható telefonszám:
06/30/610-4968
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.sulinet.hu
web: www.kesjarcs.sulinet.hu
 
        
Üzenetküldés