3.b Az osztállyal megnéztük a Magyar Színházban az Égigérő fű című előadást 2015

Az  osztállyal megnéztük a Magyar Színházban az Égigérő fű című előadást. Pár héttel később meglátogatott minket az iskolában a színház egyik drámapedagógusa, Orsi. Közösen eljátszottunk kettő jelenetet, és megbeszéltük őket. Felírtuk a táblára, hogy milyen tulajdonságok kellettek, hogy eljussunk a célhoz, és utána alkalmaztuk a játékban is. Ez az óra segített, hogy jobban megértsük miről is szólt a darab.

Cseke Bulcsú Levente

3.b

A keddi 7szokás óránkra vendég érkezett a Magyar Színházból. Ő tartott nekünk drámaórát. Először arról beszélgettünk, ki mire emlékszik az előadásból, aminek az eredeti címe: Málnaszörp és szalmaszál. Nekem például a játékok tetszettek, azért mert együtt kellett működnünk a megoldásukhoz. A legjobb a gyeptégla-rakás volt. Jó lenne, ha Orsi máskor is tartana ilyen órát.

Prókai Gábor

3.b