1.b tanító

Lassan 20 éve dolgozom a Kesjár Iskolában. Az itt töltött idő legnagyobb részében napközis pedagógusként tevékenykedtem. Az elmúlt két évben a munkaközösség-vezetői feladatokat is elláttam. Korábban volt szerencsém bepillantást nyerni a nálunk folyó fejlesztő munkába és a felső tagozat oktatásába is.

Jelenleg nagy izgalommal és lelkesedéssel várom a leendő elsősöket, hogy ebben az új szerepben is kipróbálhassam magam.

Bízom benne, hogy kedvességgel és pozitív megerősítéssel a legnagyobb célokat is képesek vagyunk elérni, megvalósítani. Hiszek a szülő – gyerek - pedagógus egységében, és mindezt elengedhetetlennek tartom ahhoz, hogy az iskolába jó kedvvel járó, egymásra is odafigyelő gyermekeket neveljünk. Nagy segítségünkre van ebben a 7 szokás életvezetési programunk, amely észrevétlenül szövi át mindennapjainkat.

Fontosnak tartom a finom humort, ez időnként átlendít bennünket a nehézségeken is.

Célom az, hogy gyermekeik megkapják tőlem a korosztályuknak megfelelő törődést, iránymutatást és egy összekovácsolt közösségként kerüljenek ki a „szárnyaim” alól.

Szeretettel várom a leendő kesjáros csemetéket!

Dupcsákné Reznek Beáta

Ballagás 2019. június 14. - 17 óra

Tanévzáró 2019. június 15. - 9 óra

Nyári városi napközis tábor:

2019. június 24-augusztus 16.