Nevelőtestület fogadóórái

 

Sor-szám

Név

időpont
(minden hónap x-ik hete és órája)

  1.   

Albert Katalin

1.péntek:9:00-9:45

2.   

Antal Anikó

1.kedd:10:00-10:45

3.   

Antalné Káplár Judit

1. kedd:8:00-8:45

4.   

Berente Imréné

1. csütörtök:11:00-11:45

5.   

Bogóné Kormány Mária

1.hétfő:13:50-14:30

6.   

Csordásné Bodnár Anikó

1. hétfő:13:00-13:45

7.   

Kasnya-Kovácsné B. Judit

1.szerda:8:00-8:45

8.   

dr Magyarné Laczkó Judit

 

9.   

dr Veresné Dálnoki Anita

1.hétfő:10:00-10:45

10.                     

Dudarné Jordán Mária

2.péntek:9:00-9:45

11.                     

Dupcsákné Reznek Beáta

1.kedd:11:00-11:45

12.                     

Erdélyiné Kovács Erzsébet

1.kedd:10:00-10:45

13.                     

Forintos Judit

1.szerda:9:00-9:45

14.                     

Fülöp Anna

1. szerda:8:00-8:45

15.                     

Gyalogné Bíró Magdolna

1.kedd.10:00-10:45

16.                     

Halász Éva

tartós betegség

17.                     

Kadlecsik Kornél

1.péntek:9:00-9:45

18.                     

Kalocsainé Buda Zsuzsa

1.hétfő:11:00-11:45

19.                     

Kolarovszky Edit

1.szerda:8:00-8:45

20.                     

Kremó Andrea

1.péntek: 8:00-8:45

21.                     

Kupóné Lénárt Mónika

1.szerda:11:00-11:45

22.                     

Lak Erzsébet

1.péntek:10:00-10:45

23.                     

Leskó István

1.hétfő:13:00-13:45

24.                     

Mészáros Orsolya

1.csütörtök:9:00-9:45

25.                     

Papp Zsófia

1.csütörtök:14:00-14.45

26.                     

Peleskeyné Burkus Valéria

1.hétfő:12:45-13:45

27.                     

Sajgóné Szuszán Zsuzsanna

1.szerda:13:00-13:45

28.                     

Schenkné Zöldi Erzsébet

1.hétfő:8:00-8:45

29.                     

Sipkovics Zita

1.szerda:10:00-10:45

30.                     

Szabó István

1.csütörtök:13:00-13:45

31.                     

Szabó Orsolya

1.kedd:11:00-11:45

32.                     

Szentpáli Tünde

1.szerda: 10:00-10:45

33.                     

Szőr Ildikó

1.szerda:10:00-10:45

34.                     

Torgyik Bettina

1.hétfő:11:00-11:45

35.                     

Tóth Krisztina

2.kedd:9:00-9:45

36.                     

Vadász Klaudia

1.csütörtök:8:00-8:45

37.                     

Varali Judit

1.péntek:11:00-11:45

38.                     

Varga Orsolya

1.csütörtök:10:00-10:45

39.                     

Vasasné Pásztor Erika

1.kedd:12:55-13:35

40.                     

Vermes Éva

1.szerda:16:00-16:45

41.                     

Várkonyi Andrea

1.csütörtök:8:00-8:45

            44.

Zsisku Viktória

1.csütörtök:8:00-8:45

 

 

 

 

Budaörs, 2013. szeptember 26.

 

Linkek
Fontos időpontok
2014. március 14. 1848-as szabadságharc - ünnepély
2014. március 19-20 Nyílt napok leendő elsősöknek és szüleiknek
2014. március 24. Ovis olimpia
2014. március 24-28. Zengő7
2014. április 15. Holokauszt áldozatai - megemlékezés
2014. április 15. Környezetvédelmi nap
2014. április 16. Tanítás nélküli munkanap
2014. április 17-április 22. Tavaszi szünet
2014. április 23. Tavaszi Pedagógiai Nap
2014. május 7. Városi alsós tanulmányi verseny
 
Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
Titkárság Tel./Fax:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.sulinet.hu
web: www.kesjarcs.sulinet.hu
 
        
Translate
Hungarian Chinese (Traditional) Croatian Czech Dutch English French German Italian Japanese Polish Romanian Russian Slovak Slovenian
Üzenetküldés