Vuk a Müpá-ban 2015

Szombaton az osztállyal színházban voltunk. Először meglepődtem, mert nem szeretem a táncos darabokat. Az előadás  elején rájöttem, hogy nagyon jó lesz! A róka odajött és pacsizott velem. Érdekes volt, ahogy tánccal fejezték ki az érzéseiket, örömöt, kíváncsiságot,szomorúságot. Mindenkinek ajánlom, hogy nézze meg !

Író: Bognár Levente 3.b

 

 

Megnéztük a Vuk című darabot az osztállyal. Az elején még azt hittem nem jó,hogy a 2.sorban ülünk,de tévedtem!Többször odajöttek hozzánk a színészek. A pillangóknak gyönyörű ruhájuk volt! A csirkék voltak a legjobbak. Fotózkodtam is velük. Nagyon jól éreztem magam!

                                           Bakó Zsófia 3.b

Linkek
Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Városi ügyelet ideje alatt hívható telefonszám:
06/30/610-4968
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.sulinet.hu
web: www.kesjarcs.sulinet.hu
 
        
Üzenetküldés