Aktualitások

A legfiatalabb műkorcsolyázók nyitották meg az idei utánpótlás országos bajnokságot, ahol Széplaki Zsófia 3.b osztályos tanulónk ISU8 korosztályban 3. helyezést ért el a Sebestyén Korcsolya Sport Egyesület színeiben.

Gratulálunk!

Sikereket ünnepelni szokványos dolog volna, ha csupán a tökéletességet és a győzelmet helyeznénk a fókuszba. A valódi siker azonban az értékek mentén bontakozik ki. Az egymásra való odafigyelésben, a csapatmunkában, a kreativitásban, önmagunk legyőzésében, egy kézfogásban vagy egy bocsánatkérésben.

Diákok, szülők és tanárok alkotta csapatok vették együtt és bátran ma is az akadályokat, hogy újra bebizonyítsuk magunknak és érezzük, hogy kesjárosnak lenni jó. Nagyon jó!

Mészáros Orsolya

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

Örömmel értesítünk Benneteket, hogy ebben az évben is szervezünk gyalogos vándortábort.

Helyszínünk: Börzsöny

Időpontunk: 2020. augusztus 10-16.

Költség: 28.000 Ft+ útiköltség

Bővebb információ (programok, szállás) az alábbi honlapon tekinthető meg:

10.000 Ft előleg befizetésével gyors visszajelzést kérünk FEBRUÁR 4-10-ig.

A helyek korlátozottak, a végleges csoportlétszám, és összetétel kialakítása február 13-ra várható.

Várjuk visszajelzéseteket:

Dudarné Jordán Mária

Bakacs Judit (30-2288-747)

Antal Anikó

Szeretjük ezt a délutánt – összeér, ami összetartozik: az óvodást iskolássá növelni, látni aprón, kisgyerekként, majd kiengedni a tenyerünkből kamaszként – itt kezdődik, ezen a találkozáson. 100-120 ovis, szülőkkel, tanítóinkkal találkozva figyelte, jó-e itt diák lenni, összeillünk-e. Alkotva, beszélgetve sokat tapasztaltunk – szép délután volt!

Az idei tanévben 39 nyolcadikos diákunk tette le sikeresen a Junior alapfokú nyelvvizsgát angolból. A vizsga A2-es szinten méri a diákok írásbeli és szóbeli teljesítményét. Köszönjük a tanulók lelkes hozzáállását, kitartó munkáját és a szülők anyagi támogatását.

A vizsgára Hajdú Anita, Farkasné Veiger Brigitta és Dr. Veresné Dálnoki Anita tanárnő készítette fel a diákokat.

Gratulálunk!

Életképeink