Az idei tanévben 8. alkalommal került megrendezésre a Decathlon Kézilabda Kupa. Ezt a rendezvényt a Budaörsi Városi Sportcsarnokban tartották május 20-án a harmadik évfolyamosoknak, 14 csapat részvételével.

Iskolánkat a 3.a osztály tanulóiból álló egy fiú és egy lány csapat képviselte. A lányok 6, a fiúk 5 meccset játszottak. Reggel 8-tól,  este 6 óráig tartottak a küzdelmek.

Lányaink veretlenül, 6 győzelemmel vívták ki a csoportelsőséget, kiharcolva ezzel, hogy döntőt játszhassanak.

A döntőben a rendes játékidő (10 perc) elteltével döntetlen volt az állás (5:5), ezért büntetődobásokra került sor.

A hangulatot csak fokozta, hogy a 3-3 dobás után még mindig egyenlő volt az állás (7:7). Az utolsó párharcban végül a mi játékosunk bedobta a büntetőt, a kapusunk védett, így megérdemelten lettek elsők a Kesjáros lányok.

A fiúk mezőnyében a csoportmérkőzések során a mérlegünk 1 vereség, 1 döntetlen és 3 győzelem volt. Így csoport másodikként játszhattunk egy mérkőzést az igazolt U8-as csapat ellen, akiket legyőztek fiaink. Ők ezzel a 4. helyen végeztek.

A gyerekek sikeréhez nagyban hozzájárult a szülők és osztálytársaik lelkes szurkolása is.

Testnevelő tanár: Kundermann-Weisz Georgina

Kézilabda edző: Pálos-Bodnár Barbara

A lány csapat tagjai: 3.a Ónodi Lara, Lévay Lea, Gábor Hanna, Csatári Alíz, Horváth Bora, Putz Rozina, Boros Eszter, Baranyi Nagy Emma, Mireuta Lily, Dénes-Szebeni Alina, Tamás Patrícia,