Idén a 30. tanévét kezdi iskolánk – nem fogunk egész éven át ünnepelni, be ne teljék a mérték: a tanév végi jubileumi ünnepségbe futó hónapok munka lesz, élményfolyamok, fáradások, nekilendülések. Felkészültünk rá.

Új kollégáink, új diákjaink szép, inspiráló közegbe érkeznek – minden igyekezetünkkel tettük tisztává, frissé a falakat, az udvart, a tantermeket. Éppígy elménket is: volt, aki tankönyvírással, volt, aki végre alváspótlással, s akadt egy, aki órarendkészítéssel. Volt, aki gyerekeket maga köré gyűjtve járta a természetet, volt, aki folyamatos olvasással készült, hogy diákjainknak újra példaadó tanára legyen.

Köszönet a nyári munkáért, napközis táborért, vándortáborért, becsületes pihenésért egyaránt mindenkinek! Szeretnénk újra tanítani!