Már nagyon hiányzott nekünk Happy, osztályunk terápiás kutyusa. Mi is hiányoztunk neki, ezért meglátogatott bennünket. A vírushelyzet miatt nem simogathattuk meg, csak távolról örülhettünk neki, de így is vidámságot, élményt nyújtott a közelsége. Fegyelmezetten nézegette rajzainkat, érezte a törődésünket, a szeretetünket. Már alig várjuk, hogy Happy újra, mint aktív segítő vegyen részt a tanítási órákon.

Gazdájának, kiképzőjének, felvezetőjének, Berceli Bernadettnek köszönjük az örömteli pillanatokat!

 

A 3. b osztály tanulói és osztályfőnöke: Várkonyi Andrea

 

Beszámolóink
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Linkek
Fontos időpontok
 
Esemény
Időpont
Ballagás
2021. június 11.
Tanévzáró
2021. június 15.
 

 

Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.edu.hu
web: www.kesjarcs.edu.hu
 
        
Üzenetküldés