Valentin-bál a „hamuban sült pogácsa” mellé…

 

Egykor bélyeg, képeslap; ma inkább like, megosztás vagy inkább személyes élmények? Talán ez utóbbiakat érdemes inkább gyűjteni. Hiszen ez erősíti a kapcsolatokat, teszi értékessé az emlékeket, a múltat. Mi más célja lehetne egy iskolának, minthogy valami értékes útravalót adjon a leendő batyuba a hamuban sült pogácsa mellé. A pénteki Valentin-bál élménye egy tökéletes úticsomagba való élmény volt. A felszabadult, lényegesen kötetlenebb együttlét, a tánc, a játék, az öröm, a fülig érő mosolyok, a bátortalan táncra való felkérések és az önfeledt mozgás. Ezek jellemezték az együtt töltött pár órát.

Mészáros Orsolya

 

Beszámolóink
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Linkek
Fontos időpontok
 
Esemény
Időpont
Ballagás
2021. június 11.
Tanévzáró
2021. június 15.
 

 

Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.edu.hu
web: www.kesjarcs.edu.hu
 
        
Üzenetküldés