
Mi jellemez elég pontosan egy tanévet?
Az, hogy 116 kitűnővel fogtunk kezet?
Az, hogy nem romlott el az iskolai összközérzet, a derűnk nem fogyott meg? Vagy az, hogy nem volt év, amikor ennyi önzetlen, nagyerejű segítséget kaptunk a szülőktől, beruházást, támaszt, programokat?
Kitűnők, jelesek, önmagukkal birkózó közepesek – mind értékesek. Mind megküzdött a reggelekkel, a dolgozatokkal, a télközepi kimerüléssel – ideje pihenni.
Millió feladat, siker, öröm, apró bánat vége – 487 diák várta a mondatot, amitől az igazgató egy pillanatra átkozottul erős influenszernek érzi magát a színpadon a tomboló tömeg előtt: „A 2025/2026-os tanévet bezárom.”
Kívánunk boldog, önfeledt nyarat minden kesjárosnak!








