Ebben az évben is másként terveztük a napot, mint a megszokott: a megemlékezés, a rövid műsor mellett a technikai sportokat szerettük volna a délelőtt szervezőjévé tenni. Megható volt és tartalmas a nap: vendégeink, Horváth Péter, a Magyar Gokart Szövetség Főtitkára, Vingler Attila ötszörös magyar gokartbajnok, kisfia, Vingler Martin, óvodás korú versenyző és Forró Judit, a mindmáig egyetlen női gokart bajnok, 1994-ben az Év Sportolója beszélgetett velünk, mesélt szenvedélyéről diákjainknak. Örömünkre megjelent közöttünk a hajdani kapcsolatot megerősítve Kesjár János, Kesjár Csaba testvére.

Az udvaron a buborékfoci, a sorversenyek mellett 3 gokart kiállítva jelentette a nap legvonzóbb részét gyerekeinknek: kvíz, ajándékok, ahogy kell…

Köszönjük Tóth Ferenc képviselő úr, a BVTV jelenlétét, köszönjük Halász Éva tanárnő, a testnevelők és a napközis nevelők munkáját!