Ebben az évben is másként terveztük a napot, mint a megszokott: a megemlékezés, a rövid műsor mellett a technikai sportokat szerettük volna a délelőtt szervezőjévé tenni. Megható volt és tartalmas a nap: vendégeink, Horváth Péter, a Magyar Gokart Szövetség Főtitkára, Vingler Attila ötszörös magyar gokartbajnok, kisfia, Vingler Martin, óvodás korú versenyző és Forró Judit, a mindmáig egyetlen női gokart bajnok, 1994-ben az Év Sportolója beszélgetett velünk, mesélt szenvedélyéről diákjainknak. Örömünkre megjelent közöttünk a hajdani kapcsolatot megerősítve Kesjár János, Kesjár Csaba testvére.

 

Az udvaron a buborékfoci, a sorversenyek mellett 3 gokart kiállítva jelentette a nap legvonzóbb részét gyerekeinknek: kvíz, ajándékok, ahogy kell…

Köszönjük Tóth Ferenc képviselő úr, a BVTV jelenlétét, köszönjük Halász Éva tanárnő, a testnevelők és a napközis nevelők munkáját!

 

 

 

 

 

 

 

Beszámolóink
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Linkek
Fontos időpontok
 
Esemény
Időpont
Ballagás
2021. június 11.
Tanévzáró
2021. június 15.
 

 

Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.edu.hu
web: www.kesjarcs.edu.hu
 
        
Üzenetküldés