Története során Budaörsön először az Ovis Olimpia, amely a 14. évét érte el, 13 óvodát versenyeztetett volna (betegségek miatt 2 óvoda végül nem tudott kiállni) – nem volt egyszerű feladat a futamokat, eredményösszesítéseket kézben tartani. Az óvodás azonban mindig segít a felnőttnek – figyelmes, elszánt, fegyelmezett gyerekek futottak, kúsztak, dobtak, izgultak, hajtották végsőkig magukat, csak hogy a szeretett ovi, a rajongott óvónő, a lázban égő szülő szép napja legyen a ma.

Gratulálunk minden felkészítőnek, köszönjük Budaörs Város Önkormányzatának a támogatást, Wittinghoff Tamás polgármester úrnak a megnyitót, Karsainé Kovács Juditnak, a Közoktatási Iroda osztályvezetőjének a kitartó részvételt, a kesjáros kollégáknak, diákoknak pedig a komoly előkészítő és rendező munkát!

Az első három helyezettnek külön, de minden résztvevőnek gratulálunk!

1. Csillagfürt Óvoda
  2. Farkasréti Pagony Óvoda