„S” – sö – betűzi az elsős.  Siker – olvassa magabiztosabban egy ötödikes. Siker mindkettő? Hát persze, de azért mégis az elsős feszegette jobban a határait, hisz egy ötödikes számára egy szó felolvasása már rutinfeladat.

A mai napon a sikereinket ünnepeltük. Valaki roskadozó éremgyűjteménnyel a nyakában, míg mások a szívükben rejtegetve sikereiket. Mert tán végre jobban kerekedik az ó betű, felismerjük a metaforát, vagy végre hibátlan  a kétjegyűvel való osztás. De az is siker, ha legyőzzük magunkat és minden nap egy kicsit ügyesebbek, okosabbak, türelmesebbek vagy kedvesebbek vagyunk.

Ezt ünnepeltük egész nap szülőkkel , gyerekekkel, kollégákkal  és meghívott vendégünkkel – iskolánk volt diákjával, Nagy Zoltánnal,  a Budaörs Rádió Igazgatójával közösen.

Így a ”7 szokásunkhoz híven” kívánunk mindenkinek boldog 2. félévkezdést!

Mészáros Orsolya

 

 

Beszámolóink
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Linkek
Fontos időpontok
 
Esemény
Időpont
Ballagás
2021. június 11.
Tanévzáró
2021. június 15.
 

 

Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.edu.hu
web: www.kesjarcs.edu.hu
 
        
Üzenetküldés