A Budaörsi Sport Club (BSC) e héten megtartott év végi ünnepségén díjazták a 2016-ban kiemelkedő teljesítményt nyújtó egyesületi versenyzőket. Dézsi Fábiánt (Kesjár Csaba Általános Iskola 7.a) érte az a megtiszteltetés, hogy átvegye az „Év legjobbja 2016” díjat az úszók között (Fábiánt édesapja „helyettesítette”, lévén ő igazoltan távol volt, hol máshol, mint egy úszóversenyen, Győrben). A szép elismerést jelentő emléktáblát Wittinghoff Tamás polgármester úr adta át. A díj elnyerésének indoklásában kiemelte Fábián szorgalmát, munkabírását és átlag feletti feladattudatosságát. Lassan lezárva ezt az évet, az adventi elcsendesülésben átgondolva ezt a röpke múlt időt, újra bizonyosságot szerezhettünk arról, hogy a munkából lesz eredmény. Ez az elismerő díj Fábián számára is visszaigazolást adott múltra, jelenre és bizakodóan a jövőre nézve is.

Gratulálunk!

Beszámolóink
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Linkek
Fontos időpontok
 
Esemény
Időpont
Ballagás
2021. június 11.
Tanévzáró
2021. június 15.
 

 

Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.edu.hu
web: www.kesjarcs.edu.hu
 
        
Üzenetküldés