Elkezdődött: nyolcadikosaink megmérettetnek, útra bocsáttatnak… hívunk középiskolai bemutatkozásokat, tartunk beszélgetéseket, tájékoztatókat – de legfőképpen készülünk a felvételire, minden erőnkkel.

Ma a Szent Benedek Gimnázium és Szakközépiskola, a pannonhalmi bencés kongregáció fenntartásában működő budaörsi tagintézmény igazgatója, dr. Czuczor Gergely és diákjai érkeztek hozzánk iskolabemutatóra. Megnyugtató látni, Budaörsön hogyan épül a helyi lelki és iskolaközösségi élet Pannonhalma erős hagyományain.

Mindazoknak a szülőknek, akik tájékozódni szeretnének, 2016. október 18-én 17.00-kor a művészeti szaktanteremben tartunk összegzést a teendőkről, illetve jelezzük Önöknek, az I. sz. Általános Iskola hasznos és fontos programját jó szívvel ajánljuk:

 

Tisztelt Szülők!

Szeretettel meghívjuk Budaörs város nyolcadikos tanulóinak szüleit a 2016. október 24-én, hétfőn 17 órai kezdettel megrendezésre kerülő Pályaválasztási szülői értekezletünkre. Rendezvényünkkel szeretnénk segíteni a szülőknek az előttük álló felelős döntés meghozatalában.
Helyszín: Budaörsi 1. Számú Általános Iskola aulája
2040 Budaörs, Hársfa u.29.

A bemutatkozó iskolák:

o Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI Budaörs képviseletében: Árendás Péter igazgató

o Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Budaörsi Tagintézménye képviseletében: dr. Czuczor Gergely igazgató

o BGSZC Budai Középiskola képviseletében: Banusné Molnár Zsuzsanna igazgató

o Újbudai József Attila Gimnázium képviseletében: Erzséné Kollár Judit

o BMSZC Bláthy Ottó Titusz Informatikai Szakgimnázium

o Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium

o BVHSZC Bókay János Szakgimnázium képviseletében: Bekéné Horváth Melinda

o Újbudai Széchenyi István Gimnázium képviseletében: Farkas Gábor igh.

2016. október 10.
Simsik Zsuzsanna igazgató
Budaörsi 1. Számú Ált. Isk. 

 

Beszámolóink
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Linkek
Fontos időpontok
 
Esemény
Időpont
Ballagás
2021. június 11.
Tanévzáró
2021. június 15.
 

 

Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.edu.hu
web: www.kesjarcs.edu.hu
 
        
Üzenetküldés