Van valami egészen sajátos abban, amikor egy kisközösség összezár: ma a kesjárosok gyalog jöttek iskolába… mindenki lehetősége szerint váltotta ki az autót. Lehetett hallani a madarakat, volt idő beszélgetni, több volt a mosoly az átlagos iskola előtti reggelekhez képest. Biciklik, sétáló családok, a nehéz táskák ellenére meghatóan igyekvő diákok, sok rendőr kedves szavakkal – békés reggel volt. Jutalmat kaptak a gyalog érkezők, programot az alsós diákok. Akadálypálya, környezetvédelmi információk, a Budaörsi Rendőrkapitányság és a Fogyasztóvédelem ajándékai – sok öröm érte a diákokat. Hálás köszönetünk Galuska-Tomsits László ezredes úrnak, a Budaörsi Rendőrkapitányság vezetőjének a segítségért, a HOMM Kft.-nek a kisbuszok sűrítéséért és Erdélyiné Kovács Erzsébet tanítónőnek a hetek óta zajló szervezésért, megfeszített munkájáért!