Van valami egészen sajátos abban, amikor egy kisközösség összezár: ma a kesjárosok gyalog jöttek iskolába… mindenki lehetősége szerint váltotta ki az autót. Lehetett hallani a madarakat, volt idő beszélgetni, több volt a mosoly az átlagos iskola előtti reggelekhez képest. Biciklik, sétáló családok, a nehéz táskák ellenére meghatóan igyekvő diákok, sok rendőr kedves szavakkal – békés reggel volt. Jutalmat kaptak a gyalog érkezők, programot az alsós diákok. Akadálypálya, környezetvédelmi információk, a Budaörsi Rendőrkapitányság és a Fogyasztóvédelem ajándékai – sok öröm érte a diákokat. Hálás köszönetünk Galuska-Tomsits László ezredes úrnak, a Budaörsi Rendőrkapitányság vezetőjének a segítségért, a HOMM Kft.-nek a kisbuszok sűrítéséért és Erdélyiné Kovács Erzsébet tanítónőnek a hetek óta zajló szervezésért, megfeszített munkájáért!

http://www.budaorsiinfo.hu/blog/2016/09/22/automentes-nap-a-kesjar-csaba-altalanos-iskolaban/

 

 

Beszámolóink
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Linkek
Fontos időpontok
 
Esemény
Időpont
Ballagás
2021. június 11.
Tanévzáró
2021. június 15.
 

 

Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.edu.hu
web: www.kesjarcs.edu.hu
 
        
Üzenetküldés