Szigetszentmiklós-díjátadó

 

A Kesjár Csaba Általános Iskolában csaknem húsz éve működik a katasztrófavédelmi szakkör. Nem csak az általános iskolások készülnek itt az elsősegélynyújtás, vegy-, víz-, tűz- és polgári-védelmi ismeretekből, hanem az Illyés Gyula Gimnázium diákjai is.

2016.április 7-én, Szigetszentmiklóson részt vettünk a Katasztrófavédelmi Ifjúsági  Verseny területi fordulóján, ahol a Kesjár Csaba Általános Iskola 6. osztályosai a 14 induló csapat között a IV. helyezést érte el.

A csapat tagjai: Tóth Anna, Tóth Sára, Nagy Karina, Mészáros Zalán és Nagy-Miticzky Léna voltak. Külön dicséretet érdemel két diákunk, akik pótolva a középiskolai csapat megbetegedett tagjait, beálltak közéjük. Ők Tóth Anna és Mészáros Zalán voltak.

Az Illyés Gyula Gimnázium csapata II. helyezett lett, valamint megkapta a Magyar Vöröskereszt Elsősegélynyújtó Különdíját. Ezzel a középiskolai csapatunk tovább jutott a Pest megyei döntőre.

2016. április 8-án az Isaszeg Kiképző Bázison megrendezett  megyei döntőn az Illyés Gyula Gimnázium csapata I. helyezett lett, ezzel tovább jutott az országos döntőbe, valamint elnyerte a Pest Megyei rendőr-főkapitányság "KRESZ és ügyességi pályát" legjobban teljesítő középiskolai csapat különdíját. Pót csapattagként iskolánk tanulója, Mészáros Zalán kísérte őket.

Felkészítők: Rátkainé Füzér judit, Kalocsayné Buda Zsuzsanna és Rátkai Luca

Gratulálunk a versenyzőknek

1. Szigetszentmiklós Megnyitó
 
2. Csuszka
 
2. Isaszeg- a győztesek és az egyik felkészítő
 
3. Szelektív hulladékgyüjtés
 
4. Elsősegélynyújtás
 
5. Kerékpáros akadálypálya
 
6. Kresz teszt
 
7. Nyúlgát építés
 
8. Tömlőgurítás
 
9. Tömlőgurítás
 
10. Tömlőgurítás
 
11. Jöhet a víz!
 
12. Kitelepítés
 
13. Szivattyú
 
14. Vízimentők
 
15. Vízimentők
Beszámolóink
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Linkek
Fontos időpontok
 
Esemény
Időpont
Ballagás
2021. június 11.
Tanévzáró
2021. június 15.
 

 

Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.edu.hu
web: www.kesjarcs.edu.hu
 
        
Üzenetküldés