40 vendég, 3 bemutató óra, megtisztelő érdeklődés a szakmai beszélgetésen – sok elismerő szó, köszönjük a mai napot Diákjainknak, Kollégáinknak. Szakértők, igazgatók, iskolafenntartók és-működtetők voltak vendégeink ma az ország számos helyéről, megnézve, hol tart iskolaprogramunk a 6. évben, hogyan állunk a referenciaiskolává válás útján.

Környezettudatosság, a lokálpatriotizmus mint érték a 4.a óráján Erdélyiné Kovács Erzsébet tanítónővel (prezentációja itt megtekinthető...), Arany-ballada mint kommunikációs helyzet, mint értékválasztás a 7.a bemutatóján Mészáros Orsolya tanárnővel, illetve a 4.t angol óráján a napi rutin mint a 3. szokás közege Sávai-Viola Erika tanárnővel – ezt nyújtottuk ma.

Tóth Krisztina