Boldog délelőtt – megint: találkozások, utak, ajándék, új színek az életünkben. Magyarmecske általános iskolájának igazgatónője, Balatoni Tamásné és kedves segítője, Fluck László ma hajnalban indultak a távoli Ormánságból – nagyon vártuk Őket. Hetek óta gyűlt mindaz, amit a kesjáros gyerekek és szüleik a magyarmecskei családoknak szántak: élelmiszer, tisztítószerek, játékok, könyvek, ruhák, cipők. Ha csak kicsit is nyugodtabb, szebb lesz a Karácsony, mi is gazdagodunk vele. De nem kampányt szeretnénk: a testvériskolaság lényege az élő, lüktető kapcsolat – folytatjuk, látogatásokkal, nyári kirándulással, újabb közös élményekkel.

Köszönöm hálásan a Családoknak, Diákjainknak és Kollégáimnak a folyamatos segítséget!

 

                                                                       Tóth Krisztina

                                                                            igazgató

 

 

Beszámolóink
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Linkek
Fontos időpontok
 
Esemény
Időpont
Ballagás
2021. június 11.
Tanévzáró
2021. június 15.
 

 

Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.edu.hu
web: www.kesjarcs.edu.hu
 
        
Üzenetküldés