2014. április 10-én szakmai nap zajlott iskolánkban számos vendégünk jelenlétében. Budaörs Önkormányzatának szakemberei éppúgy érdeklődtek, látogattak órákat, konzultáltak kollégáinkkal, mint a battonyai SOS Gyermekfalu nevelői, pedagógusok, cégvezetők, oktatási, üzleti szervezetek munkatársai.

Fülöp Anna 8. osztályos matematika órája, Vermes Éva 1. osztályos 7 szokás órája, Csordásné Bodnár Anikó 6. osztályos osztályfőnöki, illetve Mészáros Orsolya 5. osztályos etika órája egészen eltérő módon, de egyaránt elgondolkodtatta, inspirálta vendégeinket.

Kollégáimnak köszönöm a kiemelkedő munkát és erőfeszítést!

Tóth Krisztina