2014. március 24-én délután egyik legkedvesebb programunk zajlott: Ovisolimpiát rendezett a Kesjár 12. alkalommal.

Meghatóan ügyesek, odaadóak voltak a versenyzők, hosszú hónapok munkája nyomán eredményesen, példaadóan versenyeztek az 5 számban.

Szokásainknak megfelelően minden óvodás éremmel tért haza, erőfeszítéseikért ez a legkevesebb, amit adhatunk.

Az első három helyezett kiélezett versenyben szerezte meg dobogós helyét, amelyek a következőek:

I.                   Csillagfürt Óvoda

II.                Pagony Óvoda

III.             Kamaraerdei Óvoda

Gratulálunk a gyerekeknek, szüleiknek, mindenekelőtt az óvónőknek, s köszönjük Budaörs Város Önkormányzatának támogatását, Karsainé Kovács Judit, a Köznevelési és Közművelődési Csoport vezetőjének megnyitóját.

Tóth Krisztina