Tanulószoba

Tisztelt Szülők!

Iskolánkban a hatodik és hetedik évfolyamos tanulók részére tanulószobát működtetünk.

Tanulószobára minden hatodikos és hetedikes felvételét kérheti, ha kitölt egy jelentkezési lapot.

A jelentkezést követően mindenkinek ki kell tölteni egy adatlapot. Az adatlapon bejelölhetik, hogy mely napokon nem tartanak igényt a tanulószobára, ill. megadhatják, hogy mely időtartamban milyen egyéb foglakozásra (szakkör, korrepetálás, sportkör…) engedjük ki a csoportból gyermekét. Amennyiben a már kitöltött adatlaptól eltérően változik gyermeke délutáni elfoglaltsága, az adatlap módosítását kérheti a pedagógiai igazgatóhelyettestől.

Mindkét nyomtatvány kérhető az osztályfőnöktől, az igazgatóhelyettesi irodában, ill. letölthető a honlapról.

Egyedi esetekben, ha az adatlapon megjelöltektől eltérő időpontban szeretné elkérni gyermekét, azt csak írásban kérheti a tanuló üzenő füzetén keresztül a napközis tanártól.

A tanulószobában eltérő rendben felsős szaktanárok felügyelnek a gyerekekre.

Tanulószobát vezető tanárok beosztása 2019/2020:

Tanuló-szoba

HÉTFŐ

KEDD

SZERDA

CSÜTÖRTÖK

PÉNTEK

7. óra

Farkas Éva

Godó László

Dudarné Jordán Mária

Csordásné Bodnár Anikó