Meghirdetett tanórán kívüli tevékenységek 2020/2021

Kedves Gyerekek! Tisztelt Szülők!

 

Tanórán kívüli tevékenység
         
Foglalkozás jellege Tanár Évfolyam Időpont
Ügyesujjak szakkör Erdélyiné Kovács Erzsébet 1.évfolyam hétfő 13.00-13.45
Ügyesujjak szakkör Erdélyiné Kovács Erzsébet 1.évfolyam szerda 13.00-13.45
Mesejáték szakkör Szentpáli Tünde 1.évfolyam kedd 13.00-13.45
Mesejáték szakkör Szentpáli Tünde 1.évfolyam csüt.12.00-12.45
Sakk szakkör Zsisku Viktória 1-4.évfolyam szerda 13.00-13.45
Vadonlesők Dudarné Jordán Mária 5.évfolyam péntek 12.00-12.45
Korrepetálás Sipkovics Zita 1.c osztály hétfő 13.00-13.45
Korrepetálás Antalné Káplár Judit 2.a osztály hétfő 12.00-12.45
Korrepetálás Antalné Káplár Judit 2.a osztály csüt.13.00-13.45
Korrepetálás Dupcsákné Reznek Beáta 2.b osztály hétfő 13.00-13.45
Korrepetálás Dupcsákné Reznek Beáta 2.b osztály szerda 13.00-13.45
Korrepetálás Szentpáli Tünde 1.b osztály kedd 12.00-12.45
Korrepetálás Vermes Éva 4.b osztály hétfő 13.00-13.45
Korrepetálás Vermes Éva 4.b osztály kedd 13.00-13.45
Korrepetálás Erdélyiné Kovács Erzsébet 1.a osztály kedd 13.00-13.45
Korrepetálás Szentpáli Tünde 1.b osztály csüt.11.00-11.45
Korrepetálás Zsisku Viktória 3.a osztály csüt.13.00-13.45
Korrepetálás Sajgóné Szuszán Zsuzsa 4.a osztály kedd 13.00-13.45
Korrepetálás Forintos Judit 7.a-7.b osztály hétfő 14.00-14.45
Korrepetálás Forintos Judit 8.b osztály szerda 13.00-13.45
Korrepetálás Mészáros Orsolya 7-8.évfolyam szerda 14.00-14.45
Korrepetálás Halász Éva 6.a-6.b osztály csüt.13.00-13.45
Korrepetálás Szabó Orsolya 5.a-5.b osztály szerda 13.00-13.45
Tehetséggondozás Szentpáli Tünde 1.b osztály hétfő 13.00-13.45
Tehetséggondozás Sajgóné Szuszán Zsuzsa 4.a osztály hétfő 13.00-13.45
Tehetséggondozás Vermes Éva 4.b osztály kedd 12.00-12.45
Tehetséggondozás Antalné Káplár Judit 2.a osztály kedd 13.00-13.45
Tehetséggondozás Zsisku Viktória 3.a osztály kedd 13.00-13.45
Tehetséggondozás Dupcsákné Reznek Beáta 2.b osztály kedd 13.00-13.45
Tehetséggondozás Várkonyi Andrea 3.b osztály kedd 13.00-13.45
Tehetséggondozás Sipkovics Zita 1.c osztály  kedd 13.00-13.45
Tehetséggondozás Dupcsákné Reznek Beáta 2.b osztály csüt. 13.00-13.45
Tehetséggondozás Erdélyiné Kovács Erzsébet 1.a osztály csüt. 13.00-13.45
Tehetséggondozás Sajgóné Szuszán Zsuzsa 4.a osztály csüt. 13.00-13.45
Tehetséggondozás Godó László 7.8.évfolyam péntek 14.00-14.45
Tehetséggondozás Forintos Judit felső tagozat hétfő 14.00-14.45
Felvételi előkészítő Kasnya-Kovácsné B.Judit 8.a-8.b osztály hétfő 14.00-14.45
Felvételi előkészítő Mészáros Orsolya 8.a osztály kedd 14.00-14.45
Felvételi előkészítő Schenkné Zöldi Erzsébet 8.b osztály csüt. 14.00-14.45

 

Linkek
Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Városi ügyelet ideje alatt hívható telefonszám:
06/30/610-4968
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.sulinet.hu
web: www.kesjarcs.sulinet.hu
 
        
Üzenetküldés