Közvetlenül Márton-nap után évente új örömmel várjuk elsőseink hajdani óvónőit. Idén különösen sokan tiszteltek meg bennünket, s főképp okoztak boldogságot kisdiákjainknak. Mindenki kapott ma: első osztályos, óvónő, tanítónő. Óvodásból iskolássá váló kisgyerek, szakmáját professzionálisan vivő tanítónő, szeretetben, hozzáértésben alig felülmúlható óvónők... szépen szót találtunk. Antalné Káplár Judit és Dupcsákné Reznek Beáta tanítónők óráit látogattuk, a könyvtárban tapasztalatokat cseréltünk.

 

Köszönetünk minden résztvevőnek, segítőnek!

 

Beszámolóink
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Linkek
Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Városi ügyelet ideje alatt hívható telefonszám:
06/30/610-4968
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.sulinet.hu
web: www.kesjarcs.sulinet.hu
 
        
Üzenetküldés