Lusztig Balázs szeptembertől már 6. osztályos tanulónk, nyáron egy sikeres pályázatnak köszönhetően, egyhetes nyelvi táborban vett részt Németországban, Münster-Ostbevernben. Az izgalmas repülőút, a remek programok és a német nyelv gyakorlása mind-mind felejthetetlen élményekkel gazdagították diákunkat. A tábor rangját minősíti, hogy a szűk kis magyar delegációt a város polgármestere is köszöntötte.

Izgatottan várjuk a részletes beszámolót, melyet Balázs a nyár folyamán összeállított osztálytársainak.

Csordás Anikó német

 

Beszámolóink
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Linkek
Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Városi ügyelet ideje alatt hívható telefonszám:
06/30/610-4968
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.sulinet.hu
web: www.kesjarcs.sulinet.hu
 
        
Üzenetküldés