Ebben az évben is másként terveztük a napot, mint a megszokott: a megemlékezés, a rövid műsor mellett a technikai sportokat szerettük volna a délelőtt szervezőjévé tenni. Megható volt és tartalmas a nap: vendégeink, Horváth Péter, a Magyar Gokart Szövetség Főtitkára, Vingler Attila ötszörös magyar gokartbajnok, kisfia, Vingler Martin, óvodás korú versenyző és Forró Judit, a mindmáig egyetlen női gokart bajnok, 1994-ben az Év Sportolója beszélgetett velünk, mesélt szenvedélyéről diákjainknak. Örömünkre megjelent közöttünk a hajdani kapcsolatot megerősítve Kesjár János, Kesjár Csaba testvére.

 

Az udvaron a buborékfoci, a sorversenyek mellett 3 gokart kiállítva jelentette a nap legvonzóbb részét gyerekeinknek: kvíz, ajándékok, ahogy kell…

Köszönjük Tóth Ferenc képviselő úr, a BVTV jelenlétét, köszönjük Halász Éva tanárnő, a testnevelők és a napközis nevelők munkáját!

 

 

 

 

 

 

 

Beszámolóink
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Linkek
Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Városi ügyelet ideje alatt hívható telefonszám:
06/30/610-4968
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.sulinet.hu
web: www.kesjarcs.sulinet.hu
 
        
Üzenetküldés