NYÍLT NAPOK 2018

Minden fáradság, izgalom, bizonytalanság értelmet nyer ilyenkor: igen, érdemes megmutatkoznunk, megérinteni az óvodások szüleit, rápillantani az óvodásra, behívni mindennapjainkba a vendéget – emlékezetes találkozások születnek. A kesjáros diákok felelősséggel szerepeltek a nyílt napokon: önállóan vezettek órákat, mondták el, mit jelent nálunk „Az én naplóm” mint a „7 szokás”-t hordozó alapvető eszközünk. Láttunk bemutatót a németoktatás kiválóságáról, megmutattunk szívmelengető angolórát, professzionális matematika órát, változatos feladatokkal teli testnevelés órát, imponáló munkát mutató környezetismeret órát, 7 szokás órákat és - hogy lehet ilyet véghezvinni – nevetéssel teli nyelvtanórát.

Köszönet illet minden kollégát a segítségért, támogatásért, megmutatkozásért!

 

Beszámolóink
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Linkek
Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Városi ügyelet ideje alatt hívható telefonszám:
06/30/610-4968
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.sulinet.hu
web: www.kesjarcs.sulinet.hu
 
        
Üzenetküldés