A számok most mintha üzenettel bírnának: 7. éve visszük a „7 szokás” programot, amely mára iskolaprofillá vált. Számos fontos lépés van mögöttünk a bevezetés szakaszától a belsővé válás idejéig. A „7 szokás” órák, a diákmunkafüzetek, a bemutató órák után évek óta tudatos építkezés folyik: tanár-, diák-, majd szülői „Világítótorony-csapat” segíti ébren tartani, megújítani a programot, amely mentén eredményességi mutatóink folyamatosan javultak, az iskola keresettsége növekszik. „Nemzeti referenciaiskola” auditációja zajlott ma, ahol szülők számoltak be a program átalakító hatásáról, diákok mutatták meg az iskolát, értelmezték „Az én naplóm” szerepét, dokumentumelemzés és vezetői értékelés éppúgy zajlott, mint a diákok és tanárok kérdésekkel való szembesítése: hová jutottunk, mi felé tartunk.

Június 15-ére, a tanév zárása idejére eldől, megkapjuk-e a nagy jelentőségű státuszt: mi leszünk-e az ország első referenciaiskolája a „7 szokás-Életrevaló” program mentén.

Mindenkinek köszönettel tartozunk, aki segített mindeddig és a ma programjaiban!