Találunk különösen szívmelengetőt minden évben – most is megérintett bennünket valami utánozhatatlan: milyen az, amikor egy közösség maga erejével rakja össze, amiben évtizedekig segítség érkezett. Professzionális hangosítás és fények helyett önerőből biztosított háttér, karácsonyra elfogyó erő helyett felragyogtatott egymás-segítése. Ihletett este volt: elsős produkciók, önképzőkörös verses performance, versek, dalok, mozdulatok, tanárkórus töltötte be.

Köszönet illet minden technikai dolgozót a meg nem álló munkáért, Szabó Orsolya és Szabó István igazgatóhelyetteseket a megfeszített szervezőmunkáért, Mészáros Orsolya tanárnőt a művészeti vezetői koncepció megvalósításáért, Vasasné Pásztor Erika tanárnőt a dekoráció szép elgondolásáért és a megvalósításért, Enyedi Gábor és Enyedi Krisztián kollégáinkat a fény, hangosítás és rögzítés bátor és nagy munkájáért!

Ballagás 2019. június 14. - 17 óra

Tanévzáró 2019. június 15. - 9 óra

Nyári városi napközis tábor:

2019. június 24-augusztus 16.