A Budaörsi Sport Club (BSC) e héten megtartott év végi ünnepségén díjazták a 2016-ban kiemelkedő teljesítményt nyújtó egyesületi versenyzőket. Dézsi Fábiánt (Kesjár Csaba Általános Iskola 7.a) érte az a megtiszteltetés, hogy átvegye az „Év legjobbja 2016” díjat az úszók között (Fábiánt édesapja „helyettesítette”, lévén ő igazoltan távol volt, hol máshol, mint egy úszóversenyen, Győrben). A szép elismerést jelentő emléktáblát Wittinghoff Tamás polgármester úr adta át. A díj elnyerésének indoklásában kiemelte Fábián szorgalmát, munkabírását és átlag feletti feladattudatosságát. Lassan lezárva ezt az évet, az adventi elcsendesülésben átgondolva ezt a röpke múlt időt, újra bizonyosságot szerezhettünk arról, hogy a munkából lesz eredmény. Ez az elismerő díj Fábián számára is visszaigazolást adott múltra, jelenre és bizakodóan a jövőre nézve is.

Gratulálunk!

Beszámolóink
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Linkek
Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Városi ügyelet ideje alatt hívható telefonszám:
06/30/610-4968
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.sulinet.hu
web: www.kesjarcs.sulinet.hu
 
        
Üzenetküldés