Van valami egészen sajátos abban, amikor egy kisközösség összezár: ma a kesjárosok gyalog jöttek iskolába… mindenki lehetősége szerint váltotta ki az autót. Lehetett hallani a madarakat, volt idő beszélgetni, több volt a mosoly az átlagos iskola előtti reggelekhez képest. Biciklik, sétáló családok, a nehéz táskák ellenére meghatóan igyekvő diákok, sok rendőr kedves szavakkal – békés reggel volt. Jutalmat kaptak a gyalog érkezők, programot az alsós diákok. Akadálypálya, környezetvédelmi információk, a Budaörsi Rendőrkapitányság és a Fogyasztóvédelem ajándékai – sok öröm érte a diákokat. Hálás köszönetünk Galuska-Tomsits László ezredes úrnak, a Budaörsi Rendőrkapitányság vezetőjének a segítségért, a HOMM Kft.-nek a kisbuszok sűrítéséért és Erdélyiné Kovács Erzsébet tanítónőnek a hetek óta zajló szervezésért, megfeszített munkájáért!

http://www.budaorsiinfo.hu/blog/2016/09/22/automentes-nap-a-kesjar-csaba-altalanos-iskolaban/

 

 

Beszámolóink
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Linkek
Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Városi ügyelet ideje alatt hívható telefonszám:
06/30/610-4968
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.sulinet.hu
web: www.kesjarcs.sulinet.hu
 
        
Üzenetküldés