40 vendég, 3 bemutató óra, megtisztelő érdeklődés a szakmai beszélgetésen – sok elismerő szó, köszönjük a mai napot Diákjainknak, Kollégáinknak. Szakértők, igazgatók, iskolafenntartók és-működtetők voltak vendégeink ma az ország számos helyéről, megnézve, hol tart iskolaprogramunk a 6. évben, hogyan állunk a referenciaiskolává válás útján.

Környezettudatosság, a lokálpatriotizmus mint érték a 4.a óráján Erdélyiné Kovács Erzsébet tanítónővel (prezentációja itt megtekinthető...), Arany-ballada mint kommunikációs helyzet, mint értékválasztás a 7.a bemutatóján Mészáros Orsolya tanárnővel, illetve a 4.t angol óráján a napi rutin mint a 3. szokás közege Sávai-Viola Erika tanárnővel – ezt nyújtottuk ma.

 

                                                                                                          Tóth Krisztina

                                                                                                          igazgató

 

 

 

Beszámolóink
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Linkek
Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Városi ügyelet ideje alatt hívható telefonszám:
06/30/610-4968
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.sulinet.hu
web: www.kesjarcs.sulinet.hu
 
        
Üzenetküldés