Lezajlott – várakozáson felül szép nap volt. Budaörs általános iskolái és gimnáziumai, felnőtt versenyzők futottak – sportszerűen, egymásra is figyelve. 22 futamban indultak közel 2500-an, az iskolák versenyét a Kesjár Iskola nyerte, itthon „tartva” a Fut az Örs”-kupát.

Köszönjük minden kollégának, a technikai dolgozóknak, szülőknek, volt diákjainknak a lényegében hetek óta tartó szervezést, és a mai megfeszített munkát, éppígy Budaörs Város Rendőrségének, a Közterületfelügyeletnek és a Polgárőrségnek, hogy együttműködtek, segítettek, vigyáztak ránk, biztosították a környék nyugalmát.

Nem tudom, volt-e olyan év, amikor egy kesjáros lefutotta a rendőrmotort, volt-e olyan év, amikor a Képviselőtestület szinte egésze elkísérte Wittinghoff Tamás Polgármester Urat a versenyre, volt-e olyan év, amikor ennyi volt diákunk tért vissza futni, segíteni – reményt kelt a verseny szimbólummá válására a segítő érdeklődés. Jövőre 25 éves lesz a „Fut az Örs”, már most érezzük a feladat súlyát!

Tóth Krisztina

igazgató

EREDMÉNYEK

Megköszönve a türelmet, közzétesszük a szombati eredményeket. A késlekedés oka, hogy nehéz helyzetben voltunk: sok kézírásos nevezési cédula olvashatatlan volt, vagy elszakítva, csak keresztnevet mutatva érkezett a számlálóbizottsághoz. Így az esetleges névtévesztésekért külön elnézést kérünk, megértésüket megköszönve!

Még egyszer: gratulálunk minden futónak, és megköszönjük az iskolák munkáját, támogatását!

letöltés...

Tóth Krisztina

igazgató

Wittinghoff Tamás polgármester úr, Váczi Zoltán díjalapító, Kapusi Péter testnevelő tanár - díjazott