Megint vendégek – megint sok szép dicsérő szó. Köszönet illeti a 8.a-t Forintos Judit tanárnővel, illetve a 6.a-t Mészáros Orsolya tanárnővel tartott bemutató órájáért. Ennyi vendég előtt, ilyen hiteles, lelket melengető teljesítmény – csak hálásak lehetünk.

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma és a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ vezetői, döntéshozói, szakemberei, a Battonyai SOS Gyermekfalu igazgatója, illetve tanárkollégák látogattak minket – szavaik szerint meghatottan mentek el: jó lehet kesjárosnak lenni.

Köszönet minden kollégámnak, aki befogadta a vendégeket, illetve segített a vendéglátásban!

 

                                                                                  Tóth Krisztina

                                                                                  igazgató

Beszámolóink
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Linkek
Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Városi ügyelet ideje alatt hívható telefonszám:
06/30/610-4968
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.sulinet.hu
web: www.kesjarcs.sulinet.hu
 
        
Üzenetküldés