A Pest Megyei Kormányhivatal művészeti versenyén különdíjban részesültünk

2014. március 11-én a Pest Megyei Kormányhivatal által rendezett „Az én iskolám” témájú művészeti verseny díjátadó ünnepségén vettünk részt, ahol alsó tagozatos kategóriában diákjaink két egyéni és két csoportos különdíjban részesültek. A gyermekek nagyon szép eredményt értek el ezen a versenyen, hiszen a 672 beküldött pályamunkából mindösszesen 68 részesült díjazásban.

 

Díjazott tanulóink: Kolos Kata 2. t (makett), Téti Csanád 2. t (fotó) Domonkos György Benedek, Ranyák György Benjamin, Téti Csanád, Varga Tamás Botond 2. t osztályos tanulók „Dönci csapata” (makett). Felkészítő tanáruk: Szentpáli Tünde

Fekete Emese Réka, Györgyei Sára, Hercz Klára, Lengyel Dóra Lili, Túri Noémi 4. t osztályos tanulók       „Ügyes kezek” csapata (makett). Felkészítő tanáruk: Sipkovics Zita

A diákokkal együtt egy nagyon színvonalas díjátadón vettünk részt. A szervezők rögtön a regisztráció után egy állófogadásra invitáltak bennünket, ahol frissen sült pogácsával és ásványvízzel kedveskedtek nekünk. Falatozás közben megcsodálhattuk a 68 díjazott pályamunkát. Ezt követően a Kossuth-teremben a szentendrei Vujicsics Tihamér Alapfokú Művészeti Iskola diákjainak zenei műsora követezett. A produkciók alatt a díjazott alkotásokról készült fotók peregtek az óriás kivetítőn.  A művészetek találkozásának voltunk a szem- és fültanúi. A gyerekek a műsor után izgatottan várták, hogy mikor hangzik el a nevük. Fülig érő szájjal vették át az oklevelet és megérdemelt jutalmukat, mely belépőjegy a Fővárosi Állat- és Növénykertbe, valamint egy tárlatvezetéssel egybekötött rendhagyó óra Józsa Judit kerámiaszobrásszal, aki a Magyar Kultúra Lovagja. Az egyéni versenyzők pedig egy szép oklevéllel és könyvvel lettek gazdagabbak. Sokáig fogunk emlékezni erre a szép tavaszi napra. :-)

 

                                            Sipkovics Zita

 

 

 

 

Beszámolóink
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Linkek
Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Városi ügyelet ideje alatt hívható telefonszám:
06/30/610-4968
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.sulinet.hu
web: www.kesjarcs.sulinet.hu
 
        
Üzenetküldés