November 25-én, hétfőn iskolánkban 7 szokás bemutatókat és szakmai napot tartottunk.

Vendégeink, más iskolákból érkező tanárok, a FranklinCovey cég munkatársai, budaörsi kollégáink, illetve a Kesjár Iskola közössége 3 bemutató órát láthatott.

A 2.a osztállyal Erdélyiné Kovács Erzsébet olvasás   órába építve mélyítette el a 7 szokás elemeit.

Tóth Krisztina a felvételi előtt álló 8.t-vel dolgozott osztályfőnöki órán áttekintve az 1. szokás részleteit, megerősítve, felszínre hozva a program személyiségépítő vonásait.

Mészáros Orsolya az 5.a-val, saját osztályával dolgozott irodalom órán, felhasználva a program lehetőségeit a „János vitéz”értelmezésében.

A könyvtári szakmai beszélgetés után a „Világítótorony-csoport” vett részt következő tréningjén, 1 szülő és 9 tanár képzését folytatva, amellyel célunk a nemzetközi referenciaiskolai státusz.

Minden segítőnknek, szervezőnek köszönjük a támogatást!